Jakie lampy zewnętrzne najlepiej kupić?

Oświetlenie zewnętrzne jest dynamicznie rozwijającą się częścią branży oświetleniowej. To, na co największą uwagę zwracają właściciele posesji to kwestie oszczędności energii. Z pomocą przychodzi oświetlenie LED. Nie dość, że pozwala na spore oszczędności prądu, to dodatkowo sprzyja środowisku i cechuje się małą awaryjnością.

Lampy ścienne na zewnątrz domu

Największą popularnością cieszą się od wielu lat kinkiety. Najlepiej w różnych kolorach i bardzo nowoczesnych kształtach. Właściciele często zapominają o doborze koloru takich elementów do barwy elewacji domu, co niejednokrotnie daje nienajlepsze, niezamierzone przez lokatorów efekty. Aby uniknąć pomyłki w tej kwestii dobrze jest postawić na coś neutralnego, jak na przykład propozycja producenta lamp zewnetrznych AZzardo.

Lampa Luca AZzardo

Podświetlanie elewacji

Najnowszą modą w projektowaniu oświetlenia ogrodów jest podświetlanie mebli, takich jak ławy, krzesła, fotele i stoliki. Designerskim szczytem są podświetlane donice, dopasowane do koloru kwiatów. Tradycyjnie, duże znaczenie ma podświetlanie podjazdów, ścieżek oraz wjazdów do garażu. Na odchodzenie od konwencjonalnych metod zasilania ma wpływ również łatwość montażu oświetlenia solarnego.

Na rynku dostępna jest cała gama produktów do oświetlenia zewnętrznego, dostosowanych do różnych warunków zarówno zabudowy, jak i typu ogrodu. Doskonałym przykładem są lampy na elewacje typu Lampa FONS i Lampa LUCA o nowoczesnej stylistyce, utrzymane w szarych, stalowych barwach.

Lampy zewnętrzene

Generalnie trendy kolorystyczne oscylują wokół zimnych barw typu stal, grafit czy odcienie szarości, z czego wszystkie są dostosowane do nowoczesnych trendów w kolorystyce elewacji. Przed podjęciem decyzji warto zapamiętać, że do produkcji opraw oświetleniowych powinno stosować się materiały odporne na uderzenia i skrajne temperatury: żeliwo, tworzywa sztuczne, różnorakie stopy aluminium.

Klosze też muszą być trwałe, dostosowane do ekstremalnych warunków zewnętrznych, stąd wybór tworzywa poliwęglanowego i szkła utwardzonego do ich produkcji. Tylko takie propozycje powinny zwracać naszą uwagę. Przy wyborze lamp do oświetlenia zewnętrznego domu i ogrodu trzeba również pamiętać, że różne rodzaje żarówek dają różnoraki kolor światła. Wszystkie te elementy składają się na finalny efekt, jakim jest odpowiednie oświetlenie całej posesji, stąd warto poświęcić swój czas i wysiłek na wybranie tego, co najlepsze.

więcej lamp zewnetrznych znajdziesz tutaj: http://lampomaniak.pl/28-lampy-zewnetrzne

No Comments Yet

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>