Najlepiej sprzedające się kinkiety

Jeśli chcecie zachwycić wystrojem swoje wnętrza a do kompletnego wystroju brakuje Wam oświetlenia ściennego ten artykuł jest dla Was! Warto jest przemyśleć sobie to, jakiego rodzaju światła potrzebujemy i oczywiście dobrać odpowiednio pod zamierzony styl wnętrza.

Hit sprzedażowy nr 1

Kinkiet  Archo 2A

kinkiet archo 2

Kinkiet Archo

Jest to nasz hit sprzedażowy i jeden z najchętniej kupowanych lamp ściennych. Wykonany z metalu i szkła wspaniale sprawdzi się się jako kinkiet do przedpokoju lub ekskluzywne oświetlenie do gabinetu.


Hit sprzedażowy nr 2

Kinkiet Tulip

kinkiet tulip azzzardo

Kinkiet TULIP

 

 

Kinkiety Tulip to kolejna propozycja, która w naszym sklepie cieszy się ogromną popularnością. W tej oprawie mamy większy wybór kolorystyczny bo aż cztery rodzaje. Zatem każdy może dobrać lampę na ścianę kolorystycznie pasującą do jego pomieszczenia.


Hit sprzedażowy nr 3

Kinkiet Izza

lampa scienna Izza

Kinkiet Izza

Kinkiety Izza to kolejny przykład znakomitego kształtu oraz dopieszczenia każdego szczegółu. Występują w dwóch wersjach kolorystycznych białym i czarnym. Lampy ścienne z tego modelu tworzą całą rodzinę lamp Izza, do kompletu można dobrać lampy wiszące w wersji pojedynczej poczwórnej oraz z ośmioma kielichami.


Hit sprzedażowy nr 4

Kinkiet Impress

lampa scienna impress

Kinkiet Impress

 

 

 

Kinkiet Impress to jeden z najbardziej stylowych i modnych lamp zawieszanych na ścianę polecany przez znanych projektantów. Dostępny jest w dwóch kolorach czarnym i białym oraz w wersji lampy wiszącej.


Hit sprzedażowy nr 4

Kinkiet Rubic
lampa scienna rubic

Kinkiet RUBIC 1

 

 

 

Kinkiet Rubic to odpowiedź na potrzeby klientów wymagających od lamp ściennych skomplikowanych kształtów oraz do niebanalnych rozwiązań. Dzięki kształtom kinkietu Rubic i doskonałej jakości stał się naszym hitem sprzedażowym. Występuje również w wersji podwójnej.


No Comments Yet

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>