Szukasz lampy do jadalni?

Lampa nad stół

Jedną z naszych propozycji, która świetnie sprawdzi się jako oświetlenie nad stół to lampa marki Izza firmy Azzardo. Lampa Izza występuje w kilku wariantach i może tworzyć spójną kolekcję w wystroju pomieszczeń.

Dizajnerska lampa z czterema kloszami

Lampa wisząca IZZaPodstawowym modelem jest model lampy Izza 4 z czterema kloszami zintegrowanymi na podłużnej 105 cm listwie. Jest na tyle długa, że odpowiednio doświetli nawet sporych rozmiarów stół. Tradycyjne lampy, emitują światło proporcjonalnie od miejsca zawieszenia. Model Izza poprzez swoją prostokątną podsufitkę i wzdłużne rozstawienie kloszy emituje światło w kształcie tradycyjnych prostokątów. Dzięki temu uzyskujemy równomiernie oświetloną jadalnię.

Nowoczesna lampa do jadalni

Na uwagę zasługuje gustowny design lampy. Zwisające klosze przypominają odwrócone kielichy, co potęguje odpowiednie wpasowanie się w tematykę jadalni i oświetlenia stołu. Lampa Izza występuje w dwóch wariantach kolorystycznych, posiada eleganckie klosze z czarnego, połyskowego szkła oraz wersję z białymi kloszami.

Czarne klosze wyglądają bardzo szykownie, ale należy pamiętać, iż będą dawały mniej światła niż  wersja biała. Wybór koloru zależy od gustu klienta, ale i od tego jak jasne jest wnętrze oraz czy posiadamy inne źródła światła w pomieszczeniu.

Lampa z kloszami w kolorze białym, przy zamontowaniu czterech żarówek  z źródłem światła LED E14, bądź energooszczędnych, bardzo mocno rozświetli całą jadalnię.

Sam wybierasz z pośród kolekcji lampy Izza

Najnowsze trendy z branży oświetlenia, przewidują iż nie należy łączyć lamp tego samego typu w każdym punkcie świetlnym w wnętrzu. Jednakże dla bardziej konserwatywnych użytkowników, model Izza posiada w swojej „rodzinie”, naścienny kinkiet, lampę wiszącą z pojedyńczym kloszem, którą może znaleźć zastosowanie np. nad wyspą kuchenną, bądź barkiem, oraz lamę zwisającą w formie kaskady z pięcioma oraz ośmioma kloszami.

Izza 4 azzardo

Te ostatnie ze względów na swoją długość najlepiej sprawdzają się jako oświetlenie stolika, klatki schodowej lub antresoli.  Reasumując model Izza to świetnie rozwiązanie dla osób wymagających, którzy cenią w lampach wiszących funkcjonalność, łatwość czyszczenia,  szeroki zakres zastosowań, oraz gustowny i elegancki design.

3 Comments Already

  1. Ok, pytanie do autora – jak myślisz co będzie dalej?

  2. co będzie dalej ? im dluzej żyjemy tym bardziej szukamy nowych technologi i oszczędności myślę, że dalej bedzie tak, że wybierzesz energooszczędne żarówki LEDOWE z kątem świecenia 360 stopni, zaoszczędzisz na tym na pewno i będziesz sprzyjać przyrodzie bo w przeciwieństwie do standardowej świetlówki kompaktowej żarowki ledowe AZzardo są ekologiczne.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>