Nowa kolekcja AZzardo TECHNOline

TECHNOline AZzardo

TECHNOline to kolekcja od znanego producenta lamp AZzardo. TECHNOline to lampy, które są odpowiedzią na liczne zapytania klientów o lampy z serii oświetlenia technicznego. Cała kolekcja opiera się na oprawach o prostych ale nowoczesnych kształtach pasujących do każdego wnętrza. Jeśli szukasz nowoczesnych rozwiązań do Twoich aranżacji warto zapoznać się z linią TECHNOLINE, które odnajdziecie w naszym sklepie internetowym w dziale oświetlenia technicznego.

Nowoczesne lampy wiszące

Taki rodzaj lamp sprawdza się w każdym pomieszczeniu. Od hal, po biura, szkoły, miejsca użyteczności publicznej, jak również do naszych domów. Lampy AZzardo z tej serii można podzielić na lampy techniczne wpuszczane w sufit a także na lampy podwieszane pod sufit. Halogeny sufitowe, doskonale sprawdzą się we wnętrzach w których kluczowym elementem jest oświetlenie punktowe.

 

lampa siro 2
lampa siro 2

Lampy te w większości przypadków posiadają ruchome elementy bezpośrednio przy źródle światła co sprawia iż bez problemu możemy skierować światło w wybrany przez nas punkt. Ilość lamp oraz ich rozmieszczenie punktowego oświetlenia zależy od pomieszczenia i właściwie od koncepcji projektanta lub osoby, która projektuje rozkład światła w pomieszczeniu.

Lampy podwieszane pod sufit

Drugim przykładem lamp z serii technicznej podwieszanej pod sufit jest lampa Flavio 2. Lampa wisząca Flavio posiada dwa ruchome elementy z źródłem światła, które również można w dowolny dla siebie sposób ustawiać, przewagą tego rodzaju lamp jest możliwość ustawienia światła w przeciwnym kierunku i w ten sposób w jednym przyłączu zyskujemy dwa źródła światła podwieszane przy suficie.

 

lampa azzardo flavio 2

lampa flavio 2

Ta lampa również może zostać zamontowana na ścianie i pełnić rolę nowoczesnego kinkietu a nawet spełniać rolę oświetlenia dla eksponatów przywieszonych na ścianie.

 Hitowe lampy wiszące

Niewątpliwym hitem tej serii lamp są również dwie lampy wiszące chętnie kupowane przez naszych klientów a mianowicie lampa Bross Black. Występuje w wersji pojedynczej oraz podwójnej oraz w wersji kolorystycznej białej oraz aluminiowej. Kształt tuby podwieszanej pod sufitem jest niebywałym hitem i przerosła ona nawet oczekiwania producenta jeśli chodzi o sprzedaż.

lampa bross 2

Bross 2 Azzardo

Zaraz po wypuszczeniu tej lampy do sprzedaż producent zmuszony był domówić kolejne partie lamp. Opływowy a zarazem prosty design lampy Bross oraz aluminiowa szczytowa część zakończona aluminium sprawiła iż stała się ona bestsellerem.

Lampa halogenowa wpuszczana w sufit Carlo
lampa Carlo AZzardo

lampa Carlo

Drugim hitem jest lampa Carlo  jest to typowa lampa dla rozwiązań sufitowych czyli opuszczanych sufitów i wysp. Doskonała jakość wykończenia i trwałość materiału sprawia iż lampa Carlo doskonale wpasuje się w tego typu rozwiązania. Tu, jak i u hitowych poprzedników mamy możliwość sterowania punktowego źródłem światła. Kwadratowym odpowiednikiem lampy Carlo jest lampa Editta, stosowana w podobnych rozwiązaniach różni się jedynie kwadratową powierzchnią okalającą okrągłą część oprawy. Również doskonale sprawdzi się wyżej wymienionych przykładach zastosowań.

Podsumowując linia Technoline jest to grupa nowoczesnych lamp technicznych charakteryzująca się nowoczesnym i prostym designem o znakomitej jakości skierowanej nie tylko do dizajnerów ale dzięki przystępnej cenie także do rozwiązań każdego domu. Zamawiając lampy Technoline macie gwarancję stylu nowoczesnych rozwiązań a także jakości.

 

editta azzardo

lampa editta

 

 

 

 

 

No Comments Yet

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>